Zadbaj o LinkedIn

… zadbaj o siebie

Szukasz pracy, szukasz biznesu – szukasz na LinkedIn. Inni też szukają – być może Ciebie. Co zrobić, aby łatwo mogli Cię znaleźć albo abyś Ty znalazł ich? Twój profesjonalny wizerunek wymaga profesjonalnego podejścia. Sprawdź, czy potrafisz stworzyć efektywny profil na LinkedIn i dzięki temu nawiązywać wartościowe kontakty albo daj znać, a chętnie Ci w tym pomogę.

Skontaktuj się

Efektywny profil na LinkedIn

Myślenie o swoim profilu na LinkedIn należy zacząć od szerszej refleksji na temat tego, które nisze chcemy zagospodarować.

Jeżeli już to wiemy, czas na decyzję o tym, jak się pozycjonować, jak ma wyglądać nasz profil i co zrobić, aby był efektywny?

Efektywny czyli jaki? Co trzeba zrobić, aby taki skonstruować? Opowiadam o tym w poniższym wideo:

A co z Twoimi pracownikami – czy nie powinieneś zadbać również o standardy ich obecności w sieciach profesjonalnych? W końcu reprezentują firmę i… zgłaszają ciągłą chęć, by zmienić pracę. Co zrobić, aby zmodyfikować ich podejście, zanim odejdą?

Przeczytasz o tym w poniższych artykułach, a także dowiesz się, jak stworzyć efektywny profil handlowca na LinkedIn oraz jak przygotować profesjonalne zdjęcie profilowe, aby dobrze odzwierciedlało Ciebie i komunikat, który chcesz przekazać:

Czy jednak powyższe wskazówki działają w praktyce? Przekonaj się sam – dołącz do mojej sieci kontaktów i sprawdź, jak wygląda to u mnie. Zapraszam na LinkedIn:

Skontaktuj się

Masz pytanie? Napisz wiadomość. Odpowiem najszybciej jak to możliwe.


Chris Harris Jr Authentic Jersey